Recanto Neri & Neide
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Verwarmd zwembad | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 96 m² Recanto Neri & Neide Olímpia villa bevindt zich op sechts 25 minuten te voet van het waterpark Thermas dos Laranjais en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het Museum voor Geschiedenis en Folklore Maria Olímpia ligt 2 km verwijderd van het vakantiehuis, en het Hot Beach Olimpia Parque Aquático is op een afstand van 3 km gelegen. De 2-slaapkamer villa bevindt zich op circa 10 minuten rijden naar de Igreja Matriz de São João Batista en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Recanto Neri & Neide villa?
Gasten van Recanto Neri & Neide villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Eribelto Manoel Reino van Recanto Neri & Neide villa?
Er is een 60 km afstand tussen Eribelto Manoel Reino en Recanto Neri & Neide villa. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Recanto Neri & Neide villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Recanto Neri & Neide villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Gasten die in de villa verblijven, kunnen gemakkelijk Restaurante & Pizzaria Tropicália en het waterpark Thermas dos Laranjais bereiken, die respectievelijk op sechts 25 minuten te voet van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.